بکی از روش هایی که باعث می شود بازدید سایت شما بال...

 طراحی سایت برای ارایه یک محصول و یا خدمات یک فرد یا یک شرکت می باشد .در دنیای مجازی ما تعدادسایت های ارایه شده در هر بعد جامعه چه خدمات .بازرکانی . پزشکی . مهندسی و ... بسیار زیاد می باشد .طراحی سایت برای نمایش خدمات مورد نظر به کاربران و افراد جامعه می باشد .پس هرچه تعداد افرادی کهسایت ما را مشاهده می کنند بیشتر باشد احتمال موفقیت ما در ایجاد سایت که شناساندن خدمات می باشد بیشتر میشود.

یکی از اهداف اصلی طراحی سایت این است که سایت مورد نظر در موتورهای جستجو بهینه شود.قطعا برای این منظور شما مطالب خوب و با ارزش خود را در اولویت قرار میدهید .مطالب خوب باعث خواهند شد بازدید کنندگان زیادی برای بازدید از سایت شما داوطلب شده و بدین ترتیب بازدید  سایت شما بالا رود.اما اگرموتورهای جستجو به هر نحوی بازدید شما را بالا ببرد اما مطالب خوبی در سایتتان وجود نداشته باشد مسلما این امر بی فایده خواهد بود

اهمیت  محتوای خوب در موتورهای جستجو

برای جذب بیشتر بازدید کنندگان  سایت که در حقیقت مشتریان مجازی را تشکیل میدهند باید مطالب خوب و با محتوایی را ارایه دهید .چراکه اگر مطلبی بسیارجالب و خواندنی باشد بازدیدکنندگان وب سایت تصمیم میگیرند که اآن مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارند .قطعا شما هم اگر مطلب خوبی در جایی خواندید آن را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک  گذاشته اید.همین امر باعث بهینه شدن سایت شما میگردد چرا که بازدید سایتتان در بالا رفته واین امر سبب میشود در موتورهای جستجو سایتتان شناخته شده تر گردد.پس به محتوای سایت خود بسیار اهمیت دهید
قرار دادن مطالب جدید در سایت هم از اهمیت بسیاری برخوردار است .چرا شما درحال خواندن این مقاله هستید؟ چون  مطلب جدید منتشر شده است و شما در حال خواندن آن هستید .پس همواره در سایت  خود مطالب جدیدی ارایه دهید تا بازدیدکنندگان برای  بازدید از سایت شما انگیزه داشته باشند و همه روزه به آن سر بزنند.
روش دیگری که به این امر کمک میکند استفاده از    link building هاست به این ترتیب که شما  از دوستانتان می  خواهید شما را به دوستان خود معرفی نمایند .به این ترتیب  تعداد بازدید ازسایت شما بالا میرود .اهمیت زیاد یک سایت تعداد بازدید آن می باشد .چراکه هر چه تعداد بازدید از سایت بالا باشد موتورهای جستجو سابت شما را در اولیت  خود قرار می دهند و این امر باعث شناساندن سایت شما به تعداد بیشتری از کاربران می شود و خدمات شما بیشتر در معرض دید قرار می گیرد .این که یک سایت چقدر زیبا طراحی شده کافی نیست بلکه اهمیت بالای این امر در این است که تعداد بازدید کنندگان یک سایت  بسیار زیاد باشد .پس حتما به مطالب ارایه شده در  اهمیت دهید .

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد